Advertising

teenie hotel


Поминаа 7 години откако ја изгубив жена ми, не можев да се грижам за себе поради школите на моите деца, јас
секогаш мислев на нив, јас брка по нив, јас ги добив и двете
оженет, сега јас сум удобно, почнав да се грижи за себе, јас погледна наоколу и
се грижев за жените што ми се допаднаа, имам 50 години, ги правам сите домашни работи
јас, некои вечери ги перам алиштата на жена ми. Ја облеков неговата облека и
прошетка низ куќата до утрото. Се гледам пред огледало
и пукај. Од време на време мајка ми
ќе наминеше да ми помогне да ја исчистам куќата.

Повторно еден ден таа беше чистење и во исто време
Ми беше кажано дека да најдеме еден и да се венчаме, нема да продолжи вака. Додека ГЛЕДАВ ТЕЛЕВИЗИЈА на каучот, бев
подигни зборови за него. Мој
око го фати за некое време, тој беше бришејќи прагот на вратата од дневната соба. Ах ах сега
мора да е млада слугинка која мислев дека треба да замолчам и да ја ебам. Одеднаш татко ми
почина пред 12 години, си се смеев дека оваа жена виси на таванот затоа што е бескорисна
, тогаш се смеев, каков срам и срам 68-годишен
жената има врска со тоа што е кретен.

Потоа, бев многу возбуден кога размислував колку ќе биде среќен, колку му недостасуваше курот, јас
почна да ми го гали курот на тренерките, одеднаш почна да се чувствува лошо,
ајде, да најдеме решение ако немаш работа.
Не ми се допаѓаше ниту еден начин на кој мислев цело време. Може да допре и до женското срце. Бев
сонувајќи, обидувајќи се да планирате и шетајќи наоколу
го набљудувам. Тој беше 160 см висок и имаше мазна тело од 45 килограми
. Кој знае колку души повредил во своето време.

Ако имав шанса… Откако заврши со чистењето, таа отиде во бањата со пот
. Се обидов да одам и да го гледам низ дупката, ако имам шанса
како и да е. Кога погледнав низ дупката, можев да го видам светот, но можев да го видам само неговото десно рамо и
без разлика на грбот.
Сепак, продолжив да се галам со гледање малку и мечтаење. Ако имав малку храброст, ќе влезев во
и да го чувам под изговор дека го чисти грбот, но каде?

Кога сфатив дека нема да биде во можност да се види многу, отидов во мојата соба и
почнав да дркам, но не можев да се опуштам бидејќи умот ми беше во бањата. На тој
момент, кога се слушна звукот на вратата од бањата, погледнав од вратата од собата, мајка Ми
одеше во нејзината соба завиткана во голем пешкир.
Се сопна минатото неа како што беше одеднаш на нејзиниот пат кон кујната , и јас грабна пешкир како што падна. Се замрзнала, се стаписала и веднаш се обидела да се сокрие
малку влакнеста, бела пичка со рацете .
40 одговори на извинување
пешкирот и се сврте и замина.

Таа истрча во својата соба, што да правам и да ја ебам. Облекувај се и
Одам надвор, јас извика да не дојде во вечерните часови, ја отворив вратата на улица и брзо
ја затворив вратата и отидов во мојата соба и се скрив. Лежев на
мојот кревет и слушајте ги звуците на куќата. Заспав. Тоа беше 2 часот кога се разбудив. Станав без да пуштам звук
се потпре на вратата и слушаше надвор. Немаше звук НА ТЕЛЕВИЗИЈА
тоа значи дека си легнал. Ја отворив вратата нежно и излегов, отидов во дневната соба
и погледна за да види дали спие таму, тој не беше таму. Отидов во неговата соба, ја отворив вратата многу
полека и полека влегувајте внатре.

Ја ставив на снежна капа… и пријдов кон креветот во светлината на ноќната ламба и
ја гледав. Се лизнала преку штука, нозете и биле изложени до колена
. Ако беше филм сега, ќе беше отворен за половината.
Се вратив во мојата соба и го облеков црниот џемпер и капата за снег
потоа се враќам во собата на мајка ми. Ја прескокнав
до креветот и го грабна крајот на штука и излупи нагоре. Лежејќи на нејзина страна, колковите и се на нејзина страна,
нејзината ноќница е влечена до гаќи, ох мојата среќа конечно доби среќа, јас
гледав колковите и нозете за некое време, ефектите на години беа видливи,
нозете кои никогаш не виделе сонце се како млеко.

Дојдов малку поблиску и ги помирисав нивните нозе и задник, мирисаа на сапун
. Стрелата сега беше надвор од лак, но со генерал, но со сила, јас бев
ќе го ебам вечерва. Малку ја зголемив топлината на грејачот и
целосно ја избришав пике. Погледнав во нејзините гради со разделување на врвот од нејзината ноќница.
Тие исто така беа многу бели, со совети
од кои стоеле како големи наут во средината на кафеав прстен.
Кој знае колку ќе бидат одлични кога ќе бидат испровоцирани и појачани .

Како да не се здрвиле затоа што не биле преголеми. Во тоа време, тој се сврте на грбот во сон
Не го допрев многу за сонот да му се продлабочи.
Се наведнав и ја шмркнав пичката над нејзините памучни гаќи, одамна заборавената смрдеа на пичка што прави
главата ми се врти. Земајќи го здивот, како
ми го испрати жешкиот здив воздивнувајќи во сон и свртувајќи се со лицето надолу, велејќи дека е доволно,
Седнав на неговите колкови и му ја ставив главата на перницата.

Тој почна да се бори… му го ставив ножот што му го ставив на комедијата пред очите, му го ставив
го до грло и почна да му ги искинува гаќичките.
Почна да се бори и да се бори под мојата тежина, и кога го притиснав сечилото малку,
тоа престана со страв. Тоа е кога ја скинав нејзината ноќница, сега таа беше
лежеше гол под мене. Седнав до него и почнав да го гледам неговото тело, тоа беше
се тресам како лист. Посегнав и почнав да го бакнувам нејзиниот врат , таа трепереше како
возбудена, исплашена девојка која спиела со својот љубовник за прв пат, не знаејќи што да прави .
Бев запален додека се тресеше, лижејќи ми го патот околу целиот негов
се врати и се спушти на колковите.

Го ставив ножот на неговиот врат на грбот и нека се движи кога тој го зеде повторно и го стави на
свртен крај на половината, тој сфати и почна да стои мирно.
Повторно се наведнав на нејзините колкови и ги измешав двете колкови како тесто
и ги отвори настрана и почна да и го лиже газот. Верувам дека
никој не ја допрел таа дупка до оваа возраст. Тој беше
изненаден од тоа што се случило, тој не знаел што да прави, како да дејствува. Можеби тој има
никогаш во животот не слушнал дека газот може да биде гален или бакнат.
Почнав да цртам кругови околу јазикот и да го ставам во и надвор.

Го притиснав коленото, му ги раширив нозете и му влегов меѓу нозете.
Посегнав и ја допрев пичката, и кога одеднаш се здрви и
се обидов да и ги покријам нозете, и го ставив ножот на половината повторно.
Ја почувствував неговата топлина кога ги допрев неговите усни . Почнав да го галам лесно,
со прст на усните
обидувајќи се да ја почувствува својата жед, беше сува, би било сон да се чека да се навлажни додека трепери од страв.
Го притиснав мојот прст во него, тоа направи ухххххххххх звук, почнав да го вметнувам мојот прст
длабоко во пичката, која се намали многу, бидејќи не се користи долго време
.

Мојата рака под нејзините колкови … мојот прст
и по секој влез и излез, почнав се повеќе и побрзо да се движам. Не
колку и да беше исплашен, тој почна да ужива, да го сака. Ги тргнав завоите надолу
до колена, потресени мојата
нозете и соблечени пред да станам од кревет, и кога
повторно седна на нејзините колци, мојот кур како колец лежеше на нејзините колци. Повторно почна да трепери со страв
и мрдајќи под мене, па отидов меѓу неговите нозе
и ја ставив раката под неговите колкови и
малку ги крена колковите.
Како собата да ми помагаше, го зграпчив курот и го ставив меѓу неговите усни и почнав да го галам нагоре и надолу.
Како што притиснав, тој крена колковите малку повисоко, без разлика дали тој беше свесен за тоа или не
и одеднаш ја притиснав до коренот и мајка ми ми го подаде курот.

Стоев во него некое време без да се движи, тогаш почнав да пумпам, колку повеќе
колку повеќе се напои, толку потешко ми беше потешко. Сега кога е на
сите четири, се наведнав и
почна да и ги бакнува рамениците и да си ги стега градите. Кога одеднаш го зеде
, тој стенкаше, соккккк, јас го сврте на грб и ги зеде нозете на моите рамена
и повторно ги вкорени, Гледајќи ги брановите на задоволство во неговите очи секогаш кога јас вкоренети, јас бев целосно
изнервиран и почнав да му влетувам како вулкан
.
Го извадив кон крајот и испразнив нешто од него на стомакот , ги облеков тренерките и ја напуштив собата, ја тресна вратата од улицата и
си замина од куќата. Што треба да направам наутро за да ја отворам вратата со мојот клуч?
Умирав да размислам што е, што ќе најдам. Што гледам во следната
писмо

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
7 days ago 17  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In