Advertising

sss hotel


Здраво, моето име е мерт, имам 28 години и сум од Истанбул и сум жешка и
ненаситна, мојата девојка се сретна онлајн, таа е од Денизли и таа
е студирање таму, таа дојде кај Мене Во Истанбул за празникот Еид, јас зедов
таа стана во 7 вечерта, пред Султан Ахмет џамија и отидовме во десната куќа, се разбира, прво
Но, наместо тоа дамата го прашала дали е гладен. Рече да одиме право дома и
Реков ок, дојдовме дома седнавме и муабетевме
по некое време се видовме за прв пат, освен за нашите слики
потоа се приближивме малку, потоа се бакнавме за некое време и за момент дојдовме до
спална соба реков ок ќе одиме во нашата спална соба тогаш тој рече ок и веднаш
станавме и отидовме во спалната соба почна да се соблекува, па се соблеков стоејќи до галење
почнав да го бакнувам ние го бакнувавме јас ја ставив раката меѓу неговите нозе беше топло
и мокри собата го зеде мојот тој беше галење и галење мојот
рацете му беа на задникот тој одеднаш се лизна и
го зеде мојот во устата и почна да лиже тој беше цицање многу убаво всушност
Ја испразнив првата пошта во неговата уста не можев да го поднесам неговото убаво цицање иако не можев да го поднесам
премногу бев полна тој ги лижеше сите тој зеде оние кои излегоа од страна на устата
тој ги лижеше, а потоа јас го стави на креветот јас
му ги раширив нозете и почнав да му ја лижам пичката му ја разделив неговата
усните со мојата рака и го движев јазикот околу неговата пичка го ставав јазикот во и надвор од неговата пичка и го цицав неговиот
вкусот е неверојатен
Всушност, јас го цицаше и лижеше додека собата беше празна, а потоа
водевме љубов и се бакнувавме малку повеќе пред да влеземе внатре…

Го ставив мојот кур меѓу усните на нејзината пичка и го четкав нагоре и надолу
малку и полека почнав да се добие во внатрешноста на пиче беше прилично тесни јас отиде преку тоа полека и вметнати
до крајот на својот живот, застанав и
направи кругови во него тогаш јас се пресели мојот кур во него и почна да го ебам ритмички
моите раце беа на нејзините гради и ги милував јас месев и
Јас клечев и ја гризев нејзините краеви јас врескав додека таа ја гризеше и реков дека уште повеќе ќе и го вадев курот од пичката целосно и го вметнував во дното
повторно брзо и сега бев за да дојде и јас бев забрзување таа рече во ред тогаш јас ќе свршам во нејзината уста реков добро ајде, таа рече ајде и јас го извадив од пичката и повторно го стави во устата и

јас ејакулирана во устата повторно овој пат реков ок јас ќе те ебам во газот тој
се согласи и свиткана право пред мене, иако ејакулирана со дик тој беше уште
исправено и без губење време го заземав моето место зад себе
му го набрав курот и му го истрив во газот му ставив прст во газот што го доби
малку построги кога го ставам јас реков мојот прст и ние се смеевме Тогаш
Зедов поддршка од рамениците со моите раце и го порамнив мојот кур на неговата дупка и
почна полека да го истиснува. Кога неговата глава се свртела кон него, тој
се обиде повторно, тој никогаш не се ебеше во газот порано, тој беше многу
се плаши од него, реков во ред тогаш ако се плашиш, нека
јас легнувам на подот, ти легнуваш на мене и ќе бидеш во контрола овој пат реков дека ќе легнам
собата дојде врз мене и тој почна да седи на мојот кур полека,
кога го доби сето тоа во му реков да застане и да чекаат за некое време во оваа позиција и јас го направив неговата
газ ми се врти во круг кога почна да ми кажува дека повеќе не боли и ми се допаѓа
почнав брзо да влегувам и излегувам од неговиот задник, и свршив 3 ејакулации во нејзиниот газ. Се ебевме до утрото и воопшто не спиевме. Беше многу убаво. Се уште зборуваме на телефон и со нетрпение го очекувам денот кога таа повторно ќе дојде во Истанбул .

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
10 months ago152  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In