Advertising

solo hotel


Јас сум 34, жена ми е роуз, ние сме 28 години, бевме во брак за 5 години, во првите години,
нашите заебани беа едноставни, се ќе биде готово за 10 минути, јас ќе се бакнувам и потоа
еби се и ејакулирај. Се разбира, причината за ова беше само мојата сопруга. Таа
беше и срамежлив и неуки за сексот
. бомба ќе разбереш. Со текот на времето, јас
го натера да гледа многу порно цд-а,
иако не сакаше да
. Ги купував најубавите и ги гледав заедно навечер.
Сега мојата сопруга роуз научи многу, тоа беше 3-та година од нашиот брак,
мојата жена беше импресионирана од слонот што го гледавме.
Кога влегов во собата, пичката на жена ми почна да пие вода. Кога влегов во собата ја извади раката
од клејдитот. Паднав на каучот до неа и висев на нејзините усни . I
го соблече градникот и и ги цицаше големите гради . Веднаш паднав на земја и ја соблеков глината на жена ми, и требаше да ја лижам таа бела избричена пичка на жена ми, која изгледа и ги рашири нозете . Жена ми ја донесе пичка во близина на предниот дел на троседот за мојата погодност, и јас веднаш почна да лиже нејзината пичка, ја отворив пичка со мојата рака и почна да се држи јазикот надвор и сега жена ми ги отвори нозете широк и почна да ги укине во воздух. од таа бела пичка

Гледам тоа беше розова внатре и тоа имаше убав изглед, додека лижење жена ми не гледа во
УШТЕ ЦД. Не и треба повеќе. Некако лажеше.
Ми се допаѓа кога жената е
лижено. Жена ми одеднаш се симна на тепихот и рече: стави ми го курот во уста, па го ставив во нејзината уста и жена ми почна
ми го пушеше сега, потоа отидов долу, реков, донеси ми ја пичката во уста и ти го зедов курот во уста, жена ми дојде на позиција и двајцата почнавме да лижеме. Во оваа позиција, големиот задник на жена ми ми изгледаше многу добро, си помислив, би сакала да можам да влезам во тој задник и да почнам да ја лижам по малку, жена ми ми го лиже курот и го лиже

си ги допираше градите. Кога ќе го ставам јазикот во нејзиниот задник, мојот сопруг
ме молеше да си ја лижам пичката. И реков на жена ми, ” газот ти е многу убав
ајде, ќе те ебам во газот
“. Жена ми се качи на мене и седна на мојот кур и таа ја доби
лизгава пичка и ги лижев цицките и
ја галев меѓу бутовите што ги грабнав одзади. мојата сопруга почна да талка
и треперењето се забрзува. Го зедов бебешкото масло од мене и отидов и донесов
бебешкото масло. Јас веќе го купив бебешкото масло тој ден . I
и реков на жена ми дека ќе ја измијам и ќе ја ебам. Клекнав на колена
и пак ја излижа пичката, целта е да бидеш фин. претходна
Го зедов маслото и го нанесов на нејзините колкови и претежно на нејзината дупка во газот, и малку капев во дупката за очи со
мојот прст. Го триев на курот малку и
полека стана и ја истри главата на мојот кур на нејзиниот задник
. затоа што тоа беше прв пат да си го ебе газот. Патем, жена ми
си ја ебеше пичката без да ми кажеш, па почнав повторно да ти ја ставам во газот
и главата на мојот кур полека влегуваше во нејзината дупка.
Го извадив мојот кур надвор повторно и ја стави жена ми на подот имав кучешки стил направено
, таа провокативна дупка на жена ми почна да се отвора и затвора, овој пат
Истурив многу масло во дупката што беше отворена и влезе во нејзиниот задник со 2 прсти
. повторно ти го пикнав курот во газот овој пат жена ми продолжи со тоа
ајде, не боли, убаво е, не плашете се
, Го ставив целиот свој кур во газот на жена ми затоа што таа рече: шмек во мојот газ, жена ми сега се бори неподносливо, јас лебдев длабоко во себе
газ како топол жар. Не можев да ја задржам жена ми да лета. Ја милува пичката со
едната рака и ги раздвојува нејзините колкови со едната рака, додека уживам да гледам во мојот кур што влегува и излегува од задникот на жена ми, кој е свиткан пред мене. И го извадив курот од газот, и погледнав во дупката, беше супер, требаше да биде наебана и почнав да пукам во 31-ва, ајде да мастурбираме со жена ми, да мастурбираме и да се погледнеме еден во друг, почнавме да пукаме 3, пукавме 31 за 4 минути. Верувај ми, премногу е да се зјапаме еден во друг.

пријатно е. Сега го бутам мојот кур назад во газот на жена ми и го стискам се до дното, јас се стегна и ејакулирана
во тоа газе за кое сонував дека го сакам толку многу . што е убав овој свет

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
1 week ago 12  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In