Advertising

ninfetinhas hotel


Сакам да ви кажам за минатата ноќ со додавање на нешто друго. Доаѓам во куќата на сестра ти во 11 часот се согласивме, да
мојата сакана со пичка и газ .
Ја поздравувам и прегрнувам сестра ми и ја искажувам мојата благодарност со гушкање на нејзиниот врат
што ми дозволи да се сретнам со тебе и мене . Мал, но искрен поздрав,
и вие велите дека сте добредојдени .
На крајот на краиштата, ние
испрати ја сестра ти во собата. Веднаш се бакнуваме страсно. Ни бакнеж.
полека ти ја соблекувам облеката. Постојано ме бакнуваш
. На почетокот се противиш бидејќи и вети на сестра ти.
И јас не кажувам ништо, но полека те соблекувам. Покрај мојот кур
Ќе те измасирам. Ќе почнеш да се препотуваш над фустанот, ти
заборави да го одржиш ветувањето што го даде на сестра ти, се разбира,
се ми даваш да уживам во мојот шарм и во мојот кур. Ние ги повлекуваме вашите тренерки
и слечи ги панталоните, таа тенка убава пичка е
ме гледаше како да доаѓам и да ме ебе пред очи. Вие сте
се обидува да ми даде задоволство со галење мојата коса во пире состојба. Веднаш делам
усните на твојата пичка и стави ми го јазикот во таа убава пичка и вдиши го
толку слатко што ме тераш да го испијам сокот на најслатката пичка на светот.
Во меѓувреме, ја набљудуваме сестра ти. Сестра ти доаѓа кај нас под изговор на телефонот,
и сакаме сестра ти да си оди што е можно побрзо бидејќи има незавршено задоволство.
Не сакаме да одолговлекуваме. Тоа беше толку слатко чувство за вас да лежи на моите гради до вашата сестра и
бакни те, драга моја, бидејќи ти е тешко да носиш тренерки кога ќе дојде сестра ти, ти велам да носиш
здолниште, бидејќи кога ќе се отстрани здолниште, тоа
би било поубаво да се бориш со таа прекрасна пичка, ти ја носиш сукната. Кога сестра ти си оди,
овој пат ја земам сукната и ти ја лижам пичката, толку е слатка што не можам да ја опишам
. Ги спуштам панталоните и почнувам да си ја триам пичката.
Во еден момент, те кревам во воздух, те земам во моите раце,
донеси ја твојата пичка на мојата лузна и полека триј ја пичката на мојата рана. Малку сочно
главата на пичката е добивање на начинот на кој вреска аааааааааааааааааа
заборави се што ми даде, толку си невин, толку сладок
Има една твоја страна која не можам да ја објаснам, повторно те спуштам и почнувам да си ја триам ебената
‘дик ќе aaaahhhhhh ooooohhhhhh ќе се подобрува со влечење
. Сестра ти тропа на вратата, ти велиш една минута и ние се собираме, ние
зборувај со сестра ти случајно, седиш до сестра ти во скут, овој пат затоа што имаш здолниште, ти ја удирам пичката од дното и полека си го лижам прстот во
нејзиниот задник за кој копнеам и не можам да дочекам да го ебам . Се селиш, сестра ти не предупредува да не се однесуваме лошо. Ќе продолжам да те галам без да обрнувам внимание на тоа. Бакни ме и ти. Кога сестра ти ќе излезе, овој пат ќе ползиме на подот бакнувајќи се. Постојано те задоволувам со тоа што станав и ја триев пичката. A

Кол, ќе те легнам на каучот и ќе ти ја лижам пичката толку многу што
тие врескаат од болка и задоволство. Потоа му ги потегнувам усните и му ја тријам пичката.
Полека си ја тријам пичката од страните. Продолжуваме во ааааааааххс и ооо
. Почнавме да водиме љубов во 11:45 часот,
беше 01: 30, не знаеме за времето. Твојата сестра
доаѓа потоа, не проверува и си заминува. Кога сестра ти ќе дојде, има
време за одмор за нас. Кога ќе замине, продолжуваме каде што застанавме како луди
. Всушност, ти ми поставуваш специфични прашања за мојата сопруга и мене, и јас
одговорете со сета искреност, дури и
кога сум со тебе и жена ми, ти кажувам што мислам за тебе и ти си моја.
се согласувате со мојата луда фантазија и сакате да се ебам
жена ми начинот на кој сакаш да се ебам додека имаш секс додека спиеш со жена ми и ме фантазираш
да мислам на ебење на тебе кога сум со жена ми и сега мислам дека ме сакаш толку многу и подобро разбирам дека го правиш најдоброто
да уживаш во оној што го сакаш толку многу .
Сега ми е јасно дека
И јас те сакам многу, многу. Бидејќи се обидувам најдобро што можам да ви пружам задоволство и се обидувам да возвратам
твојата љубов е да ризикуваш некои работи. Вечерва беше почетокот за нас и ако имаме малку трпение, а вие продолжете да се сакате, ќе доживееме повеќе задоволства и вкусови. Таа мора да ја напушти куќата на својата сестра, дури и ако не сака.

Останувам, дури и ако е многу тешко да ги оставам твоите убави усни, пичка и газ, јас сум
заминувам, љубов моја, ако повторно добиеме таква можност, тогаш ќе, тогаш
Сакам да те ебам во газот. Те сакам
за да си го подготвиш газот за тој ден, драга моја, исто така сакам да го вкусиш добриот вкус на твојата пичка и да го лижеш
џус од твојата пичка мисли на мене.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 59  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In