Advertising

bangladeshi hotel


Тоа беше пред 10 години, јас бев 23 години, јас
работев како масажер во сауна во тоа време, се вратив дома од работа, тетка ми, чичко ми
неговата сопруга ја отворила вратата.

Потоа ми рече да ставам чај, па реков дека ќе биде во ред. Под тушот, а јас
виде затемнување пред вратата, тетка ми ме гледаше, па почнав да си го галам курот
за да може да го види, го зедов мојот туш и заминав со мојата бањарка, јас
отиде во дневната соба
па се облекувавме удобно, тетка ми донесе чај и пиевме
Отидов во мојата соба, читав приказна на компјутерот, тетка ми ме викаше Ајхан, многу сум
уморен, може ли да ми масажа грбот, јас бев задоволен со вчера, реков во ред
тетка, отидов кај тебе тетка ми, патем, таа имаше 29 години, реков дозволи ми да имам
масажа
на подот. снаа
Реков дека не е така удобно, реков да го соблечам тој костим и ќе го направам да биде удобно. Таа е задоволна од
вчера, таа само соблече градник, но бидејќи тоа
и ги покажав нејзините црни гради кога го носеше, почнав да и го триам грбот. Отидов малку подалеку, ја откопав
прслукот и не испушташе звук. таа почна да уживаат во тоа од време на време јас бев ставање мојата рака во нејзиниот здолниште и галење колковите реков сестра може да се симне здолниште таа рече ок таа рече ок таа рече ок таа рече ок таа рече ок таа имаше црни гаќи под неа тоа е лошо нешто јас одврзам појас на облека ослободив мојот кур почнав масажа нозете и колковите таа камен колковите полека

кур имам баşıı мула триење на колковите Ацаки малку нозе
беа гладни за уште, но ова треба да се стави во пичката мојот кур не беше доволно
, Јас слајд гаќи под изговор за масажа на колковите малку, бидејќи тогаш она што убава
пиче бев јас, јас петел моето чекање беше амдудак доçıışıı браз
во баşıııı да масажа неговиот грб лизгачки меѓу бутовите
почна да се допре јас ставање нозете малку отворени
официјално ме покани да не издржам повеќе и ти го пикнав курот во пичката
Направив звук
како
во твојата уста дури и почнав да се вртам и да се држам до моите усни реков ти се дава убава масажа седна на мојот скут јас бев транспорт на вашата пичка и вашите гради како камен
Лижев. Звукот на капките директно ме збеснуваше. Тие беа кафеави и многу големи
. Знаеја дека ќе ејакулирам. Тој рече дека не ејакулира во мене и тој веднаш го зеде во устата и
почна да цица. Шмркна во устата конвулзивно. Патем, веќе беше
празни, го направивме тоа во бањата, се туширавме и излеговме.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
10 months ago133  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In